NAVIGATIE
• Freetime overzicht
• Zoeken
RUBRIEKEN
• FAQ / Help
• Wat mag niet?
• WZL Wedstrijden
• WZL Chat
• WZL Toolbar
• WZL Statistieken
• WZL leden
• WZL shop
• E-cards
RSS 
• Fun-feed
• Babe-feed
• Stud-feed
Een groot aantal pokerrooms geven
de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
|
BUNO
wzl-lid
Sinds 22/12/2004
T: 4
R: 55
|
16/7/2006 -
9:46u
| Quote
|
Mercedes introduceert een speciale, extra snelle uitvoering van de SLR McLaren; de ´722 Edition´. Deze nog sportievere SLR beschikt over 650 pk en sprint in slechts 3,6 seconden vanuit stilstand naar de honderd. Deze extra sportieve prestaties worden kracht bijgezet dankzij het gewijzigde uiterlijk. De naam ´722 Edition´ is niet zomaar gekozen. Het getal 722 verwijst namelijk naar het startnummer van de beroemde Mercedes 300 SLR waarmee Stirling Moss en Denis Jenkinson in 1955 de Mille Miglia wonnen. De Mille Miglia was destijds één van de zwaarste autoraces ter wereld. De deelnemers reden non-stop 1.600 gevaarlijke kilometers over de openbare weg van Rome naar Brescia en terug. Om 07.22 uur startte het duo met de 300 SLR en dat verklaart het beroemde startnummer 722.
AMG V8 met 650 pk Om deze race nog maar eens naar voren te halen heeft Mercedes een supersportieve variant van de SLR McLaren ontwikkeld. Op diverse punten werd de auto aangepast. De V8 meet een inhoud van 5.5 liter en is door huistuner AMG nog eens optimaal afgesteld. Het resultaat is een vermogen van 650 pk, ofwel 24 pk meer dan de standaard SLR. In 3,6 seconden sprint de SLR McLaren ´722 Edition´ vanuit stilstand naar de honderd. Daarmee is ´ie 0,2 seconden sneller dan het model waarop die geabseerd is. De topsnelheid ligt op een indrukwekkende 337 km/h.
Sportievere rij-eigenschappen Niet alleen de motor, maar ook de rij-eigenschappen werden aangescherpt. De demping is stugger, er zijn 19 inch lichtmetalen wielen gemonteerd en de carrosserie is met nog eens 10 mm verlaagd. De remschijven hebben een diameter van 390 mm en staan daarmee garant voor een enorme remkracht. Behalve voor een onderscheidende look zorgen de gewijzigde voorspoiler met geïntegreerde splitter en de diffuser aan de achterzijde ook voor een betere aërodynamica. De carrosserie is van koolstofvezel en daardoor niet alleen extreem sterk, maar ook lichtgewicht. De met leer en Alcantara beklede sportstoelen bieden extra steun.
Prijs De Mercedes SLR McLaren ´722 Edition´ wordt in Nederland aangeboden voor een bedrag van € 646.840,- en heeft daarmee een meerprijs van € 32.840,- ten opzichte van de ´gewone´ SLR McLaren.  Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/671094911132_slr.jpg
 Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/6710949146_slr.jpg
 Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/67109491513_slr.jpg
|
Vicious
wzl-lid
Sinds 24/9/2004
T:13 -
R:834
|
16/7/2006 -
10:48u
| Quote
|
stond er al op
|
|
|