NAVIGATIE

Music overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Concerten » Toekomstige concerten » reggea night rivieren hof
Onderaan pagina
sputnik 2.632
wzl-lid
Sinds 3/10/2004
T: 7 R: 25
12/7/2005 - 16:18u | Quote
http://64.78.63.10/web/olt/admin/media/4260_17.gif
Bron: © http://64.78.63.10/web/olt/admin/media/4260_17.gif

datum: donderdag 14/07 - 19.00 uur
prijs: VVK € 18 - Kassa € 22
genre: Reggae
VVK: Arenberg
waar: Het Provinciaal Groendomein Rivierenhof ligt ter hoogte van de Turnhoutsebaan 232 in Deurne.

Niet zonder trots mogen wij u een reggae avond aanbieden die de reggaefanaten onder ons onder geen beding mogen missen.

Niemand minder dan DJ-veteraan U-Roy, Frankie Paul en Cool Ruler Gregory Isaacs zullen beurtelings live begeleid worden door de Lloyd Parkes’ & We The People Band.
De Jamaicaanse U-Roy opende als één van de eersten de weg voor pioniers als Count Machuki en King Stit en legde met zijn ‘toasten’ (dj-en op zijn Jamaicaans) de grondslag voor de hip hop.
Frankie Paul, mede grondlegger van de jaren ’80 dancehall, wordt vaak de Jamaicaanse Stevie Wonder genoemd: ook hij is blind en een op zijn minst even getalenteerde multi-intstrumentalist en zanger.
Livin’ legend Gregory Isaacs draait al mee sinds de jaren ’60 en brengt lekkere lover’s rock; het hitnummer NIGHT NURSE is maar één van de vele voorbeelden.

Alsof dat nog niet genoeg is, zullen DJ Ranking Joe & The Twilight Circus Sound System er met hun original dancehall tussendoor voor zorgen dat de sfeer er dik in blijft.

De avond wordt afgesloten door de legendarische groep Black Uhuru met zowel Michael Rose als Duckie Simpson. Black Uhuru, eind jaren ’70 opgericht door diezelfde Duckie en Rose, moet na Bob Marley zowat de populairste reggae act zijn. De groep kende door de jaren talloze bezettingen, met als populairste line-up die met zangeres Puma Jones en muzikanten als Sly & Robbie. Na Jones’ dood viel de originele band uiteen. Een jaar geleden besloten Rose en Duckie onverwachts de draad samen nog eens op te nemen. Het spreekt vanzelf dat u deze kans niet mag laten liggen.

meer info: klik hier
rastafari 3.214
wzl-lid
Sinds 18/3/2004
T:6 - R:17
21/7/2005 - 16:31u | Quote
gvd, ik moet ier meer komen he
das al gepasseerd...
sputnik 2.632
wzl-lid
Sinds 3/10/2004
T:7 - R:25
2/8/2005 - 12:44u | Quote
eeey kerel da was bangelijk gast vooral black uhuru en gregory isaacs
 
Bovenaan pagina