NAVIGATIE

Music overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Muziek » Rock/Metal » An Apple
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Dojo 2.52
Sinds 4/3/2005
T: 7 R: 337
24/8/2005 - 19:31u Quote
http://home.tiscali.be/brechtekeuh/anapplesymbol2.jpg
Bron: © http://home.tiscali.be/brechtekeuh/anapplesymbol2.jpg

Vier jongeheren (Brecht Richard, Thomas Kessels, Xander Stockmans & Wannes Nimmegeers) die sinds juli 2004heftig aan het repeteren zijn om de mensen proberen te geven waar ze naar vragen en hun plezier te geven. Ze zijn niet van plan hiermee te stoppen.
Rock 'n' roll met een vleugje punk-new wave metal...
NEW WAVE ROCK ON WHEELS

Tot zover de beschrijving die ik van parkhappening gepikt heb, ik vind het persoonlijk meer klinken als Lemmy op bezoek bij The Hives. En om het simpel te zeggen: die mannen zijn goe bezig!
Hun site is nog onder constructie maar zal weldra hier te vinden zijn.
Maar het belangrijkste en ook de reden waarom ik deze topic open, is de DEMO die ze onlangs opgenomen hebben. Luister er is naar, laat weten wat je er van vind en spread the word.